صفحه اصلي > اخبار > پاسخ رهبرانقلاب به نامه دانش آموزان کاشانی

پاسخ رهبرانقلاب به نامه دانش آموزان کاشانی


12 مرداد 1395. نويسنده: maleki

 

14 نفر از دانش آموزان کلاس اول دبستان حافظ روستای سن سن کاشان در نامه به رهبر انقلاب نوشتند: از این که خدا به ما توفیق داد تا برای شما نامه بنویسیم، خدا را شکر می کنیم.

دانش آموزان کلاس اولی روستای سن سن کاشان همچنین نوشتند: رهبر عزیزمان دوست داریم که نامه ما را با خط خودتان پاسخ بدهید و از شما می خواهیم که ما را نصیحت و راهنمایی کنید ما از خدا می خواهیم لبان شما خندان و با نشاط باشد.

در نامه یکی از این دانش آموزان آمده است: من هر وقت شما را در تلویزیون می بینم، دلم می خواهد که روزی با شما از نزدیک دیدار داشته باشم و من درس هایم را می خوانم تا فرد مفیدی برای ایران باشم.

« کوثر زیلویی» دانش آموز دبستان قرآنی علوی نوشته است: دلم می خواهد هیچ بیماری در دنیا نباشد و از خدا می خواهم شما هم همیشه سالم و شاداب باشید و درآخر شما عزیز دلم را به امام زمانم می سپارم.

یکی دیگر از کلاس اولی های کاشان نوشته است: امروز درس «هـ» را یاد گرفتم و خیلی شاد شدم زیرا می توانم بنویسم رهبر مهربان جهان و سلام بر رهبر خوبم.

« زهرا سادات صمدیان» در نامه خود افزوده است : من از خدا می خواهم تا فرج امام زمان (عج) شما زنده و سلامت باشید و پرچم رهبری جهان را به دست امام زمان (عج) بدهید


بازگشت