صفحه اصلي > اخبار > رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نیروهای حزب‌اللهی و ارزشی در انتخابات اسفندماه متحد باشند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نیروهای حزب‌اللهی و ارزشی در انتخابات اسفندماه متحد باشند


4 اسفند 1394. نويسنده: maleki

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مسئله نفوذ بسیار مهم است اما برخی افراد از آن غافل هستند، گفت: در این زمینه نیازمند هوشیاری بیشتر در زمینه برخورد با نفوذ فرهنگی دشمن هستیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از القائاتی که توسط برخی در داخل کشور مطرح می‌شود این است که آمریکا آن دولت گذشته نیست و رفتارش در برخورد با کشورمان تغییر کرده است، بیان کرد: این درحالی است که رهبر انقلاب در سخنرانی اخیرشان تاکید کردند دولت آمریکا همان آمریکای سابق بوش و ریگان است و اگر بتواند به کشورمان حمله می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی گفت: پول‌های نفت باید در زمینه رشد صنعت در کشور و ایجاد شغل برای نسل جوان هزینه شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در 2 سال اخیر کشورمان در زمینه‌های مختلف دچار افت شده که علت آن عدم توجه به اقتصاد مقاومتی است، دشمن این موضوع را القاء می‌کند که برای حل مشکلات داخلی باید دست به دامان غرب و آمریکا شد و برخی افراد در داخل این موضوع را مورد توجه قرار می‌دهند و رونق اقتصاد داخلی را در رابطه با آمریکا می‌دانند.

نقدی با بیان اینکه کشورمان دارای سرمایه‌های بی‌نظیری است که باید مورد توجه قرار بگیرد، اظهار داشت: کشورمان یکی از استثنایی‌ترین کشورها در جهان است که از 6‌عنصر اصلی برای پیشرفت برخوردار است و هیچ بهانه‌ای برای کمبود نداریم اما مشکل‌مان مدیریت و فرهنگ کار و تلاش است.

وی گفت: کشورمان در عرصه سیاسی و نظامی خودباور ‌است اما در عرصه اقتصاد و صنعتی از اعتماد به نفس برخوردار نیست، 6 عنصر خدادادی بهترین موضوع برای پیشرفت کشورمان است که نباید مورد غفلت قرار بگیرد و اگر اقدامی در راستای پیشرفت و رونق اقتصادی انجام نشود، دچار مشکل می‌شویم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مشکلات اقتصادی آمریکا تصریح کرد: آمریکا دارای مشکلات شدید اقتصادی است و دست به دامان چین شده است؛ آن‌ها روزانه 20‌هزار میلیارد دلار بدهی دارد و اگر نفت عربستان را با ترفندهای مختلف غارت نکند نابود می‌شود و تنها با دزدی است که اقتصاد این کشور فعال است.

نقدی بیان کرد: دولت آمریکا هیچ‌گاه در راستای مصالح کشورمان اقدامی نمی‌کند و نه تنها فناوری وارد کشورمان نمی‌کند بلکه فناوری خارج می‌کند، دولت آمریکا از گذشته به فکر منافع خود بوده و هیچ‌گاه در راستای رفع نیاز ملت‌های جهان گامی برنداشته است.

وی با بیان اینکه هرجا تحت تأثیر غرب قرار گرفتیم، دچار مشکل شدیم، گفت: در زمینه خودرو‌سازی دارای ضعف هستیم چون در این زمینه فناوری‌مان وارداتی است اما در مقابل علت پیشرفت‌های عظیمی که در صنعت دفاعی دست پیدا کردیم و موشک‌های پیشرفته‌ای را تولید کردیم،  تحریم  صنعت دفاعی بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نیروهای حزب‌اللهی و ارزشی در انتخابات اسفندماه متحد باشند، تصریح کرد: در انتخابات پیش‌رو با خطر "نفوذ" روبه‌رو هستیم. مقام معظم رهبری تاکید کردند آمریکا به این انتخابات چشم دوخته است، انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی و خبرگان از اهمیت بالایی برخوردار است و تنها رقابت جناح‌ها مطرح نیست و دشمن امید زیادی به این انتخابات دارد.

نقدی بیان کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند در انتخابات به لیست‌هایی رأی دهید که افراد مؤمن و متعهد و ارزشمند به آرمان‌های امام خمینی (ره) در آن حضور دارند، از همین حیث باید به افرادی اعتماد شود که همواره در خط ولایت حرکت کرده‌اند و این افراد را راهی مجلس کنیم.


بازگشت