صفحه اصلي > اخبار > حرف‌ها علیه آیت‌الله مهدوی‌کنی دروغ‌ است

حرف‌ها علیه آیت‌الله مهدوی‌کنی دروغ‌ است


8 مهر 1390. نويسنده: admin

حجت‌الاسلام و‌المسلمین مرتضی آقاتهرانی در مراسم تشکیل جبهه پایداری انقلاب اسلامی فارس در شیراز اظهار داشت: جامعه بدون روحانی مانند بدن بدون روح بوده و سوابق آیت‌الله مهدوی کنی روشن است و به ایشان امید داریم.

 

 

آقا تهرانی بیان کرد: این جبهه و آیت‌الله مصباح یزدی هیچ تقابلی با آیت‌الله مهدوی کنی ندارد و آنانی که این حرف‌ها را می‌زنند به دنبال اسلام منهای روحانیت هستند.این جبهه در هیچ مکانی در برابر آیت‌الله مهدوی کنی حرفی نزده است و حرف‌هایی که پشت سر این عالم علوم دینی می‌زنند دروغ‌پراکنی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به جبهه پایداری اشاره کرد و گفت: باید دیروز، امروز و فردای این جبهه را در راستای حرکت‌ها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیگیری کرد.
این نماینده مجلس تصریح کرد: باید افراد معقولانه با عقلانیت و معنویت این جبهه را مورد ارزیابی قرار دهند و هر زمانی که ببینند در راستای رهبری حرکت نمی‌کند اعلام کنند تا اصلاح شود.
نماینده تهران در خانه ملت خاطرنشان کرد: تمام اهداف و برنامه‌های جبهه پایداری تبعیت از رهبر معظم انقلاب و حرکت پیش‌رو با ایشان است.
وی ادامه داد: در جبهه پایداری هدف دیگر ما مطرح کردن فرهنگ سیاسی اسلامی است.
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به فتنه‌گری‌های فتنه‌گران و افرادی که مدعی اصولگرایی هستند اشاره و خاطرنشان کرد: معتقدیم باید در مقابل فتنه‌گران کوتاه نیامد، چراکه آنان در تاریکی‌ها به دنبال ضربه زدن هستند و ما باید بصیرت تمام داشته باشیم.


بازگشت